Decathlon opent drie nieuwe winkels in Marokko
Decathlon zal voor het einde van het jaar drie nieuwe winkels openen in Marokko. De sportketen zal daarmee elf winkels in het koninkrijk bezitten.
27 februari 2018 - 12:00 - Economie
Een allereerste Leader Price winkel is deze week bij een tankstation in Casablanca ingehuldigd.
Volgens Challenge werd de winkel bij het tankstation Manar door Vivo Energy Maroc, bedrijf dat Shell-brandstoffen en -smeermiddelen in Marokko commercialiseert, geopend.
Vivo Energy doelt erop "dichter bij de klanten te staan door concurrerende aanbiedingen". De Leader Price winkels zullen 24 uur per dag, 7 dagen per week geopend zijn.
De Franse groep Leader Price had in 2016 al de wens uitgesproken om tegen 2020 een twintigtal winkels in Marokko te openen.
Lees meer
Decathlon zal voor het einde van het jaar drie nieuwe winkels openen in Marokko. De sportketen zal daarmee elf winkels in het koninkrijk bezitten.
In Casablanca werden woensdagavond tijdens een ceremonie de beste werkgevers van Marokko voor het jaar 2018 verkozen.
De Spaanse supermarktketen Covirán zal zich naar verwachting in de loop van 2018 in Marokko vestigen. Dat liet een verantwoordelijke van de groep aan persagentschap EFE weten.
Nexteer Automotive gaat een fabriek in Marokko openen. Het wordt de eerste vestiging van de Amerikaanse groep in Afrika.
De Franse groep Motul gaat zich in Marokko vestigen en heeft daarvoor het dochterbedrijf "Motul Noord- en West-Afrika" gecreëerd.