1 maart 2018 - 10:40 - Economie
De Spaanse supermarktketen Covirán zal zich naar verwachting in de loop van 2018 in Marokko vestigen. Dat liet een verantwoordelijke van de groep aan persagentschap EFE weten.
Covirán plant de opening van twee pilot-winkels in Marokko voor het einde van het jaar. Beide winkels zullen via franchising gebeuren.
Een eerste winkel zal in het tweede kwartaal van het jaar in Tanger worden geopend. De tweede winkel komt in Tetouan. Twee andere supermarkten zullen in 2019 worden geopend. Zijn de resultaten positief dan plant de Spaanse groep meerdere andere openingen in het koninkrijk.
Covirán behaalde in 2017 een omzet van 1,34 miljard euro, een 6% stijging vergeleken met 2016. 91% van de omzet werd in Spanje behaald waar de groep 2900 winkels bezit. De rest werd dankzij de 300 winkels in Portugal behaald.
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter
Chinese auto-invasie in Marokko baart zorgen
Marokko’s kostelijke strijd om oogsten te redden
Russische diesel via Marokko naar Spanje gesmokkeld
Slim belasting besparen op je woning in Marokko
Emirates werft massaal cabinepersoneel in Marokko
Hollands groen verovert Marokko!