14 februari 2019 - 15:50 - Marokko
In het Marokkaanse Missour werd vorige week een 15-jarige meisje ontdekt dat met ijzeren ketens was vastgebonden. Onderzoek toonde aan dat haar vader haar gegijzeld hield.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN hadden de plaatselijke autoriteiten een tip binnengekregen over een tienermeisje dat in een moeilijke situatie verkeerde in het huis van haar ouders in een residentiële wijk.
Het onderzoek leidde de politie tot het jonge slachtoffer dat door haar vader gegijzeld werd nadat ze uit huis was gelopen. Het meisje was als vermist opgegeven bij de politie.
De vader van het meisje werd in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek. Artikel 436 van de Marokkaanse wetboek van strafrecht voorziet een gevangenisstraf van maximaal 10 jaar voor ontvoering en gedwongen opsluiting. Als de gijzeling dertig dagen of langer duurt, stijgt deze straf naar 20 jaar.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht