28 januari 2019 - 12:00 - Marokko
De kleine Ikhlass werd zaterdag na het Al Asr gebed begraven. Het 3-jarig meisje werd donderdag dood aangetroffen in een bos in de regio van Driouch.
Volgens bronnen van Lesiteinfo heeft het tweede onderzoek op het lichaam van de peuter aangetoond dat ze door de kou en honger was gestorven. Het meisje bleef meer dan 24 uur alleen in het bos.
Een buurman van de familie van Ikhlass werd gearresteerd. Hij zou het meisje hebben ontvoerd en meer dan een week hebben vastgehouden waarna hij haar in het bos achterliet. Hij werd in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek.
Ikhlass was sinds begin januari vermist. Haar lichaam werd twee weken later in een bos nabij haar huis in Douar Ikrdouhen teruggevonden. Haar ouders hadden na een eerste autopsie in Nador, waaruit bleek dat ze aan een "natuurlijke dood" was gestorven, geweigerd om haar te begraven en een tweede onderzoek gevraagd. Het lichaam van het kind was als gevolg naar Casablanca gebracht voor een nieuw onderzoek.
Lees meer
De politie heeft drie nieuwe verdachten gearresteerd voor de moord op de kleine Ikhlass. De oom van het meisje dat dood werd aangetroffen in een bos, behoort tot de verdachten.
Het lichaam van de kleine Ikhlass werd zaterdagochtend aan haar familie teruggegeven. Het meisje van 3 jaar werd eerder deze week dood aangetroffen in een bos in Midar.
De kleine Ikhlass (3) werd dinsdag in een bos in de regio van Driouch dood teruggevonden. Het meisje werd sinds 5 januari vermist.
Het hof van beroep in Nador heeft woensdag de moordenaar van de kleine Ikhlass tot 25 jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Ikhlass werd al twee weken vermist. Het meisje van 3 jaar werd dinsdag dood aangetroffen in een bos nabij haar huis in het noord-Marokkaanse Midar.
De Criminele Kamer bij het Hof van beroep in Nador heeft de hoofdverdachte van de ontvoering en moord op de kleine Ikhlass, tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld. De...
In het Marokkaanse Missour werd vorige week een 15-jarige meisje ontdekt dat met ijzeren ketens was vastgebonden. Onderzoek toonde aan dat haar vader haar gegijzeld hield.
Een 14-jarig meisje uit Casablanca is tien dagen na haar verdwijning door de politie teruggevonden.
De politie heeft een meisje van 3 jaar die in Fkih Bensaleh was ontvoerd begin deze week teruggevonden.
Een 13-jarig meisje is afgelopen zaterdag in het Marokkaanse Settat op weg naar school door twee mannen ontvoerd en bij een afgelegen begraafplaats misbruikt.