3 maart 2019 - 12:10 - Marokko
De politie heeft een meisje van 3 jaar die in Fkih Bensaleh was ontvoerd begin deze week teruggevonden.
Het meisje was nabij haar huis ontvoerd en werd in Souk Sebt Ouled Nemma teruggevonden. Drie verdachten werden gearresteerd. Onder hen een militair.
Volgens een verklaring van de DGSN werd het meisje teruggevonden dankzij een samenwerking van de politiediensten in Fkih Bensaleh en Beni Mellal en de inlichtingendienst DGST.
Het kind werd in een huis vastgehouden. De politie kreeg dinsdag een oproep binnen over de ontvoering van het kind en vond het meisje en de daders dezelfde dag terug. Het kind doet het naar omstandigheden goed.
Lees meer
Hiba is terug thuis. Het meisje werd sinds zaterdag vermist in Casablanca. Ze werd zondag gezond teruggevonden.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft in een verklaring gereageerd op de verdwijning van een 12-jarig meisje in Casablanca.
Een 14-jarig meisje uit Casablanca is tien dagen na haar verdwijning door de politie teruggevonden.
Een meisje van 11 jaar wordt in Bouknadel in de regio van Kenitra actief gezocht door de veiligheidsdiensten.
Een meisje dat afgelopen donderdag voor haar school in Salé verdween, is in Marrakech teruggevonden.
Ikhlass werd al twee weken vermist. Het meisje van 3 jaar werd dinsdag dood aangetroffen in een bos nabij haar huis in het noord-Marokkaanse Midar.
De kleine Ikhlass werd zaterdag na het Al Asr gebed begraven. Het 3-jarig meisje werd donderdag dood aangetroffen in een bos in de regio van Driouch.
De politie heeft drie nieuwe verdachten gearresteerd voor de moord op de kleine Ikhlass. De oom van het meisje dat dood werd aangetroffen in een bos, behoort tot de verdachten.
Een 13-jarig meisje is afgelopen zaterdag in het Marokkaanse Settat op weg naar school door twee mannen ontvoerd en bij een afgelegen begraafplaats misbruikt.
Dankzij een gezamenlijk onderzoek van de politiedienst van Sidi Bernoussi in Casablanca en de inlichtingendienst DGST werd zaterdagochtend een verdwenen peuter teruggevonden.