3 april 2023 - 11:00 - Sport
Frankrijk zou dit jaar Marokko kunnen ontvangen voor een vriendschappelijke wedstrijd. Als het wordt bevestigd, zal deze wedstrijd voor de Atlas Leeuwen een revanche zijn, na hun nederlaag tegen Les Bleus in de halve finales van het WK-2022 in Qatar.
Marokko-Frankrijk, een wedstrijd die door de supporters van het Marokkaans elftal met ongeduld wordt verwacht. Hardnekkige geruchten melden dat de twee teams elkaar voor het einde van het jaar in het Stade de France zullen ontmoeten voor een vriendschappelijke wedstrijd. De informatie is niet bevestigd, maar de supporters van het Marokkaans elftal zijn al enthousiast over deze mogelijke confrontatie.
Lees ook: Hakim Ziyech kapot van nederlaag tegen Frankrijk
Marokko is het eerste Afrikaanse en Arabische land dat de halve finales van een WK heeft bereikt. De spelers van Walid Regragui werden na een moeilijke wedstrijd met 2-0 verslagen in het Al-Bayt Stadium door Frankrijk. De Atlas Leeuwen eindigden als vierde op het WK.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko