22 maart 2023 - 19:18 - Sport
Drie maanden na het WK in Qatar heeft de Algerijnse bondscoach Djamel Belmadi zijn bewondering geuit voor zijn Marokkaanse collega Walid Regragui, die de Atlas Leeuwen naar de halve finales van het kampioenschap heeft geleid.
"Ik neem mijn hoed af voor de spelers van het Marokkaans elftal, evenals voor de technische staf en hun leider Walid Regragui voor hun prestaties op het WK. Dat is de reden waarom ik op hem en Bounou heb gestemd bij The Best Awards," zei Belmadi tijdens een persconferentie over de komende wedstrijden van de Fennecs.
Lees ook: Bondscoach Algerije Djamel Belmadi stemt voor Marokko op FIFA The Best Awards 2022
Het Algerijnse voetbalteam bereidt zich voor op een dubbele confrontatie tegen Niger in de kwalificatiereeks voor de Afrika Cup 2023, die is uitgesteld tot januari 2024. In tegenstelling tot Marokko plaatste Algerije zich niet voor het WK in Qatar. De Fennecs werden uitgeschakeld door Kameroen in de laatste play-off wedstrijd. Ondanks de controverse over de arbitrage heeft de FIFA de resultaten van de wedstrijd gehandhaafd, waardoor Kameroen zich kwalificeerde voor Qatar.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie