Zoeken

Marokko: docent ernstig mishandeld door leerling in Taroudant

27 maart 2019 - 13:10 - Marokko

Geschreven door Said A.

Een leerling heeft afgelopen maandag een leerkracht in een school in de regio van Taroudant ernstig mishandeld omdat die hem had gevraagd om kalm te zijn.

Het incident gebeurde in de middelbare school Abdellah Chefchaouni in Oulad Tayma. De leerling reageerde woedend toen het slachtoffer hem vroeg om zich rustig te houden in de klas.

De jongen vluchtte na de mishandeling weg maar werd enkele uren later gearresteerd en door de politie gehoord. De leerkracht werd naar het ziekenhuis afgevoerd.

In Rabat werden in de afgelopen dagen tevens grote demonstraties georganiseerd door docenten die onder contract staan met het ministerie van Onderwijs maar de status van ambtenaar niet hebben.

Lees meer

Marokko: frauderende leerling valt docent met mes aan

Een leerling heeft maandag in Salé tijdens het eindexamen een docent aangevallen die toezicht hield op de examens.

Marokko: leerling wint zaak tegen school in Rabat

Een leerling heeft zijn rechtszaak tegen een school in Rabat gewonnen. De school weigerde hem in te schrijven omdat zijn niveau te laag was.

Marokko: arts mishandeld om inhalen zoon rijke zakenman

Nieuw schandaal in Marokko waar niemand de zaak van "Moul lferarrir" is vergeten. Een arts is door een rijkeluiszoon mishandeld na een verkeersruzie.

Leerling die docent mishandelde in Ouarzazate cel in

De beelden schokten in Marokko. De 17-jarige leerling die een leerkracht op de Sidi Daoud middelbare school in Ouarzazate heeft mishandeld, zit in de gevangenis.

Marokko: Taroudant geschokt door vreselijke misdaad

In de regio van El Guerdane in de provincie Taroudant is geschokt gereageerd op de aanval van een veertiger tegen zijn familieleden, waaronder een kind.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team