Zoeken

Marokko: lerares voorkomt ontvoering kind en wordt zwaar mishandeld

23 april 2019 - 14:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een lerares is in de regio van Khouribga zwaar mishandeld toen ze de ontvoering van één van haar leerlingen probeerde te voorkomen.

Volgens plaatselijke media drong een onbekende de Oulad Abdoun school binnen om een kind te ontvoeren. De lerares zag wat er gebeurde en greep in. Ze kreeg daarbij meerdere rake klappen van de dader.

De verdachte werd kort na de aanval door de koninklijke gendarmerie gearresteerd en in bewaring gesteld. Het slachtoffer werd naar het ziekenhuis afgevoerd en kreeg 22 dagen rust voorgeschreven.

Een onderzoek werd door de politie gestart. Andere bronnen melden namelijk dat de man niet alleen was, maar door een vrouw werd vergezeld. Beiden zouden het kind niet hebben willen ontvoeren maar wel mishandelen.

Lees meer

Lerares zwaar mishandeld door leerling in Tanger

In een middelbare school in de wijk Mesnana in Tanger heeft woensdag een buitengewoon gewelddadig aanval plaatsgevonden.

Marokko: docent ernstig mishandeld door leerling in Taroudant

Een leerling heeft afgelopen maandag een leerkracht in een school in de regio van Taroudant ernstig mishandeld omdat die hem had gevraagd om kalm te zijn.

Marokko: meisje mishandeld na eten tijdens Ramadan

Een mensenrechtenorganisatie heeft de mishandeling van een 14-jarig meisje in Ouazzane aan de kaak gesteld. Het kind werd mishandeld na in een bus te hebben gegeten terwijl het...

Marokko: Tiznit opgeschud door ontvoering kind

Een verdachte met een zwaar strafblad is zaterdagochtend in het Marokkaanse Tiznit gearresteerd voor een poging tot ontvoering van een kind.

Marokko: lerares door ouders mishandeld na slechte resultaten (video)

Een lerares is in Tetouan door de ouders van een leerlinge mishandeld omdat ze haar slechte punten had gegeven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team