20 juni 2018 - 17:20 - Marokko
Een leerling heeft maandag in Salé tijdens het eindexamen een docent aangevallen die toezicht hield op de examens.
Volgens de provinciale afdeling van het ministerie van Onderwijs was de leerling door het slachtoffer betrapt toen hij probeerde vals te spelen. De jongen haalde toen een mes naar boven en stak de docent in het gezicht.
Het slachtoffer werd naar het ziekenhuis afgevoerd waar zijn wond werd gehecht.
Op dinsdag had een leerling in Kelaat Sraghna al een klasgenootje vermoord en een andere leerling ernstig verwond met een mes omdat ze hem niet hadden laten frauderen op het eindexamen.
Lees meer
Een leerling heeft een klasgenootje vermoord en een andere leerling ernstig verwond in een middelbare school in Kelaat Sraghna.
Een leerling heeft afgelopen maandag een leerkracht in een school in de regio van Taroudant ernstig mishandeld omdat die hem had gevraagd om kalm te zijn.
De beelden schokten in Marokko. De 17-jarige leerling die een leerkracht op de Sidi Daoud middelbare school in Ouarzazate heeft mishandeld, zit in de gevangenis.
De leraar islamitische leer die enkele dagen geleden was gefilmd terwijl hij een leerling met een stok mishandelde in een school in Tetouan is geschorst.
In de wijk Dradeb in Tanger heeft een tiener maandag zijn rivaal met een mes neergestoken na een ruzie over een meisje.
Een commissie van het Marokkaanse ministerie van Onderwijs is in Khouribga aangekomen om onderzoek te doen naar het gewelddadig incident waarbij een leerlinge door een...
Zondagochtend heeft de politie een minderjarige leerling gearresteerd die een leraar op de middelbare school Sidi Daoud in het Marokkaanse Ouarzazate zou hebben mishandeld.
De rechtbank van Eerste aanleg in Rabat heeft een leerling die begin november zijn leerkracht had aangevallen, tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld.
In Marokko legden dit jaar 238.550 leerlingen uit het privé en het openbaar onderwijs het baccalaureaat-eindexamen met succes af.
Een docent uit Martil die enkele dagen geleden via Facebook had opgeroepen tot de steniging van het koppel dat in Safi werd mishandeld, is door de politie gehoord.