Zoeken

Marokko: chauffeur steelt 7 miljoen dirham

18 november 2019 - 14:50 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De persoonlijke chauffeur van een hoge verantwoordelijke van een transportbedrijf in Fez wordt ervan verdacht 7 miljoen dirham van zijn werkgever te hebben gestolen.

Volgens Aljarida24 vond de diefstal tijdens de maand Ramadan plaats. De werkgever vertrouwde in zijn chauffeur en vroeg hem om 7 miljoen dirham naar de bank te brengen en het op de rekening van zijn bedrijf te storten.

Het blad bericht dat de chauffeur het geld nooit naar de bank bracht en maandenlang niets van zich liet horen. Onderzoek toonde aan dat hij in verschillende steden verbleef en enkel nog af en toe contact had met zijn gezinnetje.

Na een bezoek aan zijn familie voor Eid ul-Fitr besloot de chauffeur zichzelf aan te geven. Hij stapte naar de politie en werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.

Lees meer

Marokko: miljoen dirham gestolen in huis gemeentevoorzitter

Drie verdachten stonden begin deze week terecht voor de rechtbank van eerste aanleg in Casablanca, voor de diefstal van één miljoen dirham in het huis van een voormalige...

Chauffeur busongeluk Errachidia geeft zichzelf aan bij de politie

De chauffeur van de bus die door het water werd meegesleurd op een brug in Errachidia, heeft zichzelf bij de politie aangegeven.

Marokko: bankdirecteur gaf 10 miljoen dirham van klanten uit in nachtclubs

De directeur van een bankagentschap in Tanger en zijn assistent zijn respectievelijk tot 4 en 3 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor verduistering.

Marokko: werknemer gaat lopen met miljoen dirham van baas

Een man is door de politie in Salé gearresteerd voor zijn vermeende betrokkenheid bij een diefstal op zijn werkplaats in de industriële zone El Oulja.

Casablanca: uitstap koppel komt duur te staan

Een koppel is in Casablanca in de problemen geraakt na een poging te hebben gedaan om de sanitaire noodtoestand te omzeilen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team