12 maart 2020 - 17:00 - Marokko
Een jongeman uit Tetouan is tot twee maanden gevangenisstraf en een boete van 2000 dirham veroordeeld voor het verspreiden van valse berichten over het coronavirus.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN had de jongeman valse berichten op sociale media gedeeld waarin hij vertelde dat twee mensen in Tetouan aan de gevolgen van het coronavirus waren overleden.
De jongeman was kort na de publicatie van de berichten geïdentificeerd en gearresteerd. Hij verscheen maandag voor de rechtbank van eerste aanleg in Tetouan. Het vonnis werd kort daarop bekend gemaakt.
Het ministerie van Binnenlandse zaken waarschuwde herhaaldelijk voor de juridische gevolgen van de verspreiding van fake news over het coronavirus.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht