Marokko: vrouwen cel in na foute grap op Snapchat
Twee jonge vrouwen zijn afgelopen woensdag door de politie in Tetouan gearresteerd na video’s op snapchat te hebben gedeeld.
7 april 2020 - 16:00 - Marokko
De broer van Moncef Belkhayat, voormalige Marokkaanse minister van Jeugd en Sport, werd gearresteerd voor het overtreden van de noodtoestand en het beledigen van een politieman.
Volgens plaatselijke media weigerde de verdachte afgelopen woensdag het officieel document te tonen dat hem toestemming gaf om buiten te zijn tijdens de lockdown.
De broer van Moncef Belkhayat reageerde woedend en beledigde de agent alvorens een poging te doen om weg te vluchten. Hij werd iets verder door een politiepatrouille tegengehouden.
Het parket heeft een onderzoek bevolen naar de zaak. De verdachte werd in voorlopige hechtenis genomen en wordt vervolgd door de procureur generaal bij de rechtbank van eerste aanleg in Casablanca.
Lees meer
Twee jonge vrouwen zijn afgelopen woensdag door de politie in Tetouan gearresteerd na video’s op snapchat te hebben gedeeld.
Een 23-jarige man is door de politie gearresteerd voor de verkrachting van een minderjarig meisje in Sidi Benour, tijdens de noodtoestand.
In Marokko wordt overwogen om de noodtoestand geleidelijk aan te verlichten tijdens de maand Ramadan. Maar dat zorgt voor veel vragen en onrust.
Een verdachte is vorige week in het Marokkaanse Safi gearresteerd voor de moord op zijn 42-jarige vrouw.
De broer van Moncef Belkhayat, voormalige minister van Jeugd en Sport, is op woensdag 22 april tot één jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het schenden van de noodtoestand en...