Marokko: twintiger uit Nador opgepakt na bericht op Facebook
Een 29-jarige jongeman uit Nador is dinsdag door de politie gearresteerd na de publicatie van een bericht over de coronavirusepidemie op Facebook.
31 januari 2020 - 11:30 - Marokko
Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst DGST heeft de politie in Casablanca dinsdagnamiddag een twintiger opgepakt die werd gezocht voor het verminken van zijn vriendin.
De 26-jarige verdachte werd bij zijn aankomst op het busstation van Oulad Ziane in de Marokkaanse metropool aangehouden. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN in een verklaring.
Volgens de afdeling werd de verdachte gearresteerd voor een aanval met een mes tegen zijn ex-vriendin in de medina van Casablanca. Het slachtoffer had ernstige verwondingen aan het gezicht opgelopen en had zelf een video op sociale media gedeeld waarin ze haar verhaal deed.
Nog steeds volgens de DGSN werd de verdachte in voorlopige hechtenis genomen op bevel van het parket. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Een 29-jarige jongeman uit Nador is dinsdag door de politie gearresteerd na de publicatie van een bericht over de coronavirusepidemie op Facebook.
Een 28-jarige man is woensdag door de politie in het Marokkaanse Zaio gearresteerd voor het verspreiden van haatdragende en beledigende inhoud op internet.
Een jonge bestuurder die zichzelf al rijdend, met het hoofd tegen het stuur en zijn telefoon in handen filmde, is zaterdag door de politie in Casablanca gearresteerd.
Een nachtwaker is in het noord Marokkaanse Tanger door de politie gearresteerd voor het mishandelen en verminken van een kind.
Een 60-jarige man is donderdag in het Marokkaanse Larache gearresteerd voor zijn vermeende banden met een drugsorganisatie.