Marokko: man ontvoert en verminkt ex-vrouw
Een jonge vrouw is in Casablanca het slachtoffer geworden van een gewelddadige aanval door haar ex-man en diens buurman.
15 september 2019 - 11:30 - Marokko
Een apotheker heeft afgelopen woensdag in het Marokkaanse Skhirat zijn vrouw vermoord omdat ze wilde scheiden.
De dader pleegde zelfmoord na zijn vrouw met vier kogels om het leven te hebben gebracht. Het koppel had drie kinderen.
Volgens Akhbarona werd het slachtoffer voor de apotheek waar ze werkte door haar ex-man vermoord toen ze haar auto wilde parkeren. Bij de schietpartij raakte ook de broer van het slachtoffer gewond.
De apotheker wordt door de geschrokken buren als "een lieve en goed opgevoede" man beschreven. Onderzoek toonde echter aan dat hij thuis heel gewelddadig was en zijn vrouw al jaren mishandelde.
Het slachtoffer had onlangs besloten om het huis te verlaten en een echtscheidingsprocedure te starten. De apotheker weigerde dat en viel haar al weken lastig. De vrouw had aangifte gedaan bij de politie voor intimidatie en bedreigingen.
Lees meer
Een jonge vrouw is in Casablanca het slachtoffer geworden van een gewelddadige aanval door haar ex-man en diens buurman.
Een vrouw van rond de zestig is bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Settat en Berrechid om het leven gekomen.
Een man heeft afgelopen vrijdag in het noord-Marokkaanse Tanger zijn eigen vrouw doodgestoken. De twee kinderen van het koppel waren aanwezig.
Een jonge vrouw die jarenlang door haar schoonbroer werd misbruikt, heeft in het noord-Marokkaanse Nador zelfmoord gepleegd.
Een vrouw heeft afgelopen zaterdag in het Marokkaanse Khemisset een man omgebracht die haar probeerde te verkrachten.