3 augustus 2019 - 13:50 - Marokko
Marokko denkt aan de aankoop van 24 nieuwe legerhelikopters van het type Apache AH64 om zijn luchtverdedigingssysteem te versterken.
Volgens de Amerikaanse overheidswebsite Export.gov, die Amerikaanse bedrijven helpt om hun goederen te exporteren, heeft Marokko reeds een vooruitbestelling geplaatst voor 24 Apache AH64 helikopters voor een totaal bedrag van 1,5 miljard dollar.
Een definitieve overeenkomst voor de aankoop van de toestellen zal naar verwachting in oktober of november dit jaar worden gesloten.
De helikopters zullen voornamelijk worden ingezet bij militaire missies met Abrams tanks. Marokko heeft tevens ook interesse getoond in het luchtverdedigingssysteem Patritiot en G550 vliegtuigen.
Villa in Marokko in wereldtop beste vakantiehuizen
TikTokker reciteert Koran in kerk, moslims verontwaardigd
Eiertekort in Frankrijk: moslims beschuldigd
Waarschuwing voor "afrodisiacum honing" in Marokko
YouTuber krijgt 3 jaar cel in Marokko
Marokkaanse stad in wereldtop van steden waar men het best eet
Villa in Marokko in wereldtop beste vakantiehuizen
Waarschuwing voor "afrodisiacum honing" in Marokko
YouTuber krijgt 3 jaar cel in Marokko
Marokkaanse stad in wereldtop van steden waar men het best eet
Rabat en Agadir krijgen revolutionaire videosurveillance
Marokko bouwt nieuwe internationale luchthaven in Marrakech
Boycotactie "Khlih 3endek" slaat aan in Marokko
Casablanca dolblij met Ramadanwandelingen Koning Mohammed VI (video)