Politie schiet op recidivist in Casablanca
Agenten van de motorbrigade van Hay Hassani in Casablanca hebben zondagochtend op een recidivist geschoten om hem te arresteren.
29 juni 2018 - 17:15 - Marokko
Een politieman heeft donderdagochtend in het Marokkaanse Temara bij Rabat zijn wapen gebruikt om een verdachte te overmeesteren die de passagiers van een bus bedreigde.
De verdachte sloeg eerst de voorruit van twee lijnbussen in. Hij bedreigde vervolgens de passagiers van één van de bussen met een mes. Bij aankomst van de politie bedreigde hij hen ook.
In een poging om hem te kalmeren schoot de agent eerst twee waarschuwingsschoten. Toen dat niet hielp schoot hij de verdachte in de been en de borst.
Volgens de DGSN werd de verdachte onder politietoezicht naar het ziekenhuis afgevoerd. Wanneer zijn toestand het toelaat zal hij voor de rechter worden geleid. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Agenten van de motorbrigade van Hay Hassani in Casablanca hebben zondagochtend op een recidivist geschoten om hem te arresteren.
De politie heeft zondagochtend in Berkane meerdere waarschuwingsschoten gelost om een gevaarlijke verdachte, die "de levens van de burgers en de politieagenten" bedreigde, te...
Een verdachte die twee cafés in Berrechid vernielde en de klanten ervan bedreigde, is woensdag door een agent neergeschoten.
De politie heeft zondagochtend in Salé een recidivist neergeschoten die de agenten met een wapen bedreigde.
Politiebaas Abdellatif Hammouchi heeft besloten om een agent in Salé promotie te geven voor zijn heldendaad.