Marokko: politie schiet op recidivist en gevaarlijke hond
In Ouislane nabij Meknes heeft een agent op zondag zijn dienstwapen moeten gebruiken om een dronken recidivist te arresteren die mensen bedreigde met een gevaarlijke hond.
- Marokko
Een politieman heeft donderdagochtend in het Marokkaanse Temara bij Rabat zijn wapen gebruikt om een verdachte te overmeesteren die de passagiers van een bus bedreigde.
De verdachte sloeg eerst de voorruit van twee lijnbussen in. Hij bedreigde vervolgens de passagiers van één van de bussen met een mes. Bij aankomst van de politie bedreigde hij hen ook.
In een poging om hem te kalmeren schoot de agent eerst twee waarschuwingsschoten. Toen dat niet hielp schoot hij de verdachte in de been en de borst.
Volgens de DGSN werd de verdachte onder politietoezicht naar het ziekenhuis afgevoerd. Wanneer zijn toestand het toelaat zal hij voor de rechter worden geleid. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
In Ouislane nabij Meknes heeft een agent op zondag zijn dienstwapen moeten gebruiken om een dronken recidivist te arresteren die mensen bedreigde met een gevaarlijke hond.
Politiebaas Abdellatif Hammouchi heeft besloten om een agent in Salé promotie te geven voor zijn heldendaad.
De politie heeft zondagochtend in Salé een recidivist neergeschoten die de agenten met een wapen bedreigde.
Een politieman in Dakhla, in het zuiden van Marokko, heeft zijn dienstwapen moeten gebruiken om een verdachte te arresteren die hem en zijn collega’s met een mes bedreigde.
Een politieagent heeft in Casablanca zijn dienstwapen moeten gebruiken tijdens de arrestatie van een drugsdealer.