9 juni 2020 - 11:44 - Marokko
Marokko heeft in de afgelopen 24 uur 78 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Het totaal aantal besmettingen met het coronavirus loopt daarmee op tot 8302. De nieuwe besmettingen werden in zeven regio’s geregistreerd:
– Marrakech-Safi: +30, 1481 besmettingen in totaal
– Rabat-Salé-Kenitra : +28, 776 besmettingen in totaal
– Casablanca-Settat : +10, 2777 besmettingen in totaal
– Tanger-Tetouan-Al Hoceima : +4, 1186 besmettingen in totaal
– Oriental : +2, 196 besmettingen in totaal
– Beni Mellal-Khenifra : +2, 127 besmettingen in totaal
– Fez-Meknes: +1, 1027 besmettingen in totaal
– Guelmim-Oued Noun : +1, 46 besmettingen in totaal
Ook wetenswaardig is dat 24 mensen genezen werden verklaard en dat het dodental al meerdere dagen stabiel is met 208 overlijdens.
Marokko verricht massaal testen in aanloop van het einde van de noodtoestand op 10 juni. Van gisteren op vandaag werden 16.672 mensen op het coronavirus getest.
Lees meer
Van zondag op maandag werden in Marokko 101 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd. Het totaal aantal coronapatiënten loopt daarmee op tot 8973.
In de afgelopen 24 uur werden in Marokko 308 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
In Marokko werden van dinsdag op woensdag 243 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een dagelijks rapport over de...
In de afgelopen 24 uur werden 326 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Het totaal aantal besmettingen bereikt 17.562.
Van zaterdag op zondag werden 811 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko, waarvan meer dan de helft in de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima.
Van donderdag op vrijdagavond werden in Marokko 1306 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
In de afgelopen 24 uur testten in Marokko 228 mensen positief op het coronavirus. Het aantal besmettingen stijgt daarmee naar 14.607.
Van donderdag op vrijdag werden 302 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd in Marokko. Dat bericht het Marokkaanse ministerie van Gezondheid.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft van vrijdag op zaterdag 73 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Het totaal aantal gevallen bereikt 8610.
Van vrijdag op zaterdagavond werden in Marokko 1345 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Het totaal aantal besmettingen bereikt nu 32.007.