Coronavirus Marokko: aantal besmettingen stijgt naar 8973
Van zondag op maandag werden in Marokko 101 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd. Het totaal aantal coronapatiënten loopt daarmee op tot 8973.
- Marokko
In Marokko werden van donderdag op vrijdag 29 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld volgens de meest recente gegevens van het ministerie van Gezondheid.
De situatie in Marokko is al enkele dagen heel onstabiel. Sinds begin deze week steeg het aantal besmettingen dagelijks met gemiddeld 70 gevallen, met een piek van 134 op dinsdag.
Het aantal besmettingen daalt eind deze week plots naar 29, het tweede laagste cijfer sinds begin deze maand.
De nieuwe besmettingen werden in vijf regio’s geregistreerd, met name in Casablanca (+10), Marrakech (+10), Tanger (+6), Fez-Meknes (2) en Rabat (1).
Ook wetenswaardig is dat 743 coronapatiënten nog in ziekenhuizen worden verzorgd, elf meer dan gisteren. Daarnaast werden ruim 16.500 mensen in de afgelopen 24 uur op het virus getest en werden geen nieuwe doden gemeld.
Lees meer
Van zondag op maandag werden in Marokko 101 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd. Het totaal aantal coronapatiënten loopt daarmee op tot 8973.
In Marokko werden van dinsdag op woensdag 46 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd volgens gegevens van het ministerie van Gezondheid.
In Marokko werden van dinsdag op woensdag 172 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld.
Het aantal besmettingen met het coronavirus is woensdag fors gestegen in Marokko, met de ontdekking van meerdere nieuwe haarden.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht in het dagelijks covid-19 bulletin dat van woensdag op donderdag 66 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld.