19 april 2022 - 16:20 - Marokko
77 % van de Marokkanen wijst homoseksualiteit af en 82 % is tegen buitenechtelijke seksuele betrekkingen. Dit is het resultaat van een enquête die is uitgevoerd door het peilingsinstituut Sunergia.
Uit een enquête van Sunergia onder 1092 mensen, onder wie 731 vrouwen, blijkt dat 77% van de respondenten homoseksuelen in hun vrienden- of familiekring afkeurt. Slechts 14% van de ondervraagden zei dat zij mensen met deze seksuele geaardheid in hun omgeving accepteren. 16% van de ondervraagde mannen en 12% van de vrouwen zegt geen problemen te hebben met homoseksuele mensen in hun omgeving. 19% van de 18-24-jarigen accepteert homoseksuelen.
Hetzelfde peilingsinstituut heeft een andere studie uitgevoerd waaruit bleek dat 82% van de Marokkaanse burgers seks buiten het huwelijk afwijst. Slechts 12% van de ondervraagden rechtvaardigt zijn mening met religieuze argumenten. In hun ogen zijn buitenechtelijke relaties haram (verboden). 70% gaf geen redenen voor zijn mening. Slechts 8% van de ondervraagden wees buitenechtelijke relaties niet af. 10% van de respondenten weigerde deze vraag te beantwoorden.
Algeciras: ruzie tussen wereld-Marokkaan en havenmedewerker
Karim Amghar ontmoet voor Eid ul-Adha mensen die het zwaar hebben
Sebta wil aantal veerboten voor wereld-Marokkanen verminderen
Bondscoach Vahid Halilhodzic waarschijnlijk vervangen
Algerijns machtsvertoon tegen achtergrond crisis met Marokko
Abidat Rma binnenkort immaterieel cultureel erfgoed van de mensheid?
Bill & Melinda Gates Foundation zorgt voor honderden banen voor jonge Marokkanen
Eerste deelname van Israël aan militaire oefening in Marokko
Nieuwe weg tussen Bouskoura en luchthaven Casablanca
Dodelijke val in waterput in Taounate
Visum voor Israël vergemakkelijkt voor Marokkanen
Marokko in top 10 mooiste uitzichtpunten in Afrika
Eid ul-Adha: schapen vetgemest met uitwerpselen pluimvee
Marokkaans leger verwacht levering AH-64 Apache helikopters