29 maart 2019 - 12:50 - Cultuur
Jennifer Lopez werkt aan een nieuw liedje in samenwerking met de Amerikaans-Marokkaanse rapper French Montana.
De zangeres kondigde enkele dagen geleden de komende release aan van het liedje ’Medicine’ dat ze samen met French Montana maakte. Het liedje komt op 5 april uit.
"Ik zou jullie zo graag een voorproefje willen geven van mijn nieuwe single, Medicine met French Montana!! Ik kan niet wachten om jullie het te laten horen!", aldus Jennifer Lopez in een bericht op Instagram. Bij haar bericht deelde de zangeres een foto met een masker vol juwelen en gezichten aan beide kanten.
Jennifer Lopez werkte in het verleden al twee keer samen met Karim Kharbouch, zoals de rapper echt heet. Ze namen samen de liedjes "I Luh Ya Papi" en "Same Girl" op.
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko