Saad Lamjarred vandaag voor de rechter
Saad Lamjarred verschijnt vandaag voor de rechter. De Marokkaanse zanger wordt bij het hof van beroep in het Franse Aix-en Provence verwacht.
- Cultuur
Bilal Hechef is overleden als gevolg van een medische fout tijdens een ingreep in een ziekenhuis in Casablanca.
De Marokkaanse zanger, meer bekend als Milo, was lid van de beweging nog weinig bekende ’Bmagnitide’.
Volgens Arabika24 was de zanger rond de dertig en had net zijn eerste nummer "Keep it moving" uitgebracht in samenwerking met meerdere Marokkaanse zangers waaronder Hanane El Khader.
Lees meer
Saad Lamjarred verschijnt vandaag voor de rechter. De Marokkaanse zanger wordt bij het hof van beroep in het Franse Aix-en Provence verwacht.
Eric Dupond-Moretti heeft besloten om Saad Lamjarred niet meer te verdedigen. De Franse advocaat zorgde voor de verdediging van de zanger op vraag van Koning Mohammed VI.
Saad Lamjarred werd dinsdag zoals verwacht terug in hechtenis genomen op besluit van het hof van beroep van Aix-en-Provence in Frankrijk.
De Marokkaanse actrice Khadija Jamal is vrijdagochtend op 83-jarige leeftijd overleden.
Hamid Zahir is niet meer. De Marokkaanse zanger overleed maandag na een lange ziekte. Dat vernam persagentschap MAP van zijn familie.