12 september 2018 - 20:00 - Cultuur
De situatie wordt benarder voor Saad Lamjarred. De Marokkaanse zanger moet op 18 september opnieuw voor de rechter verschijnen die zal beslissen of hij opnieuw wordt vastgezet.
Médiapart vernam van bronnen in de omgeving va de zanger dat hij door het Hof van Beroep in Aix-en-Provence werd geconvoceerd op vraag van het parket van Parijs. Het parket zou ontevreden zijn met de voorwaardelijke vrijlating van de zanger na een nieuwe klacht wegens seksuele misbruik in Saint-Tropez.
Saad Lamjarred was op 26 augustus voor 24 uur in bewaring gesteld nadat een jonge vrouw aangifte tegen hem had gedaan. Ze beschuldigt de zanger ervan haar in een hotelkamer te hebben misbruikt. Lamjarred was onder controle vrijgelaten na de betaling van een borgsom van 150.000 euro.
De zanger wordt nog vervolgd in twee gelijkaardige zaken, die van Laura Prioul en die van een Frans-Marokkaanse vrouw die hij in Casablanca zou hebben misbruikt.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set