Zoeken

Dit gaf de Marokkaanse voetbalbond in één jaar tijd uit

17 september 2018 - 18:00 - Sport

Geschreven door Said A.

De voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond (FRMF) Fouzi Lekjaa heeft tijdens de Algemene vergadering van de bond enkele cijfers onthuld voor het seizoen 2017-2018.

Volgens Lekjaa maakte de bond 880 miljoen dirham winst tussen de 1e juli 2017 en 30 juni 2018. De bond gaf in dezelfde periode 879,3 miljoen dirham uit.

Tijdens de Algemene vergadering werd het moreel en financieel rapport van de bond tevens unaniem goedgekeurd door de aanwezige leden, aldus de FRMF op zijn website. Verschillende amendementen met betrekking tot het statuut van de bond werden eveneens goedgekeurd.

Lees meer

Marokko: baas voetbalbond stuurt ex-international cel in

Fouzi Lekjaa, baas van de Marokkaanse voetbalbond, heeft zijn zaak tegen de voormalige Marokkaanse international Youssef Rossi gewonnen.

Afrika 2019: Afrikaanse voetbalbond excuseert zich bij Marokko

De Afrikaanse voetbalbond heeft een grote fout gemaakt in de clip van het officieel liedje van de Afrika cup 2019, "Al together".

Grote kuis bij Marokkaanse voetbalbond

De vroege uitschakeling van de Atlas Leeuwen op de Afrika Cup 2019 leidt tot heel wat veranderingen en ontslagen bij de Marokkaanse voetbalbond.

Tanger stelt Spanje voor om Supercup te hosten

De Spaanse Supercup zal dit jaar mogelijk in Tanger worden gespeeld. Dat is althans wat de Marokkaanse voetbalbond aan de Spaanse bond heeft voorgesteld.

Said Aouita door VAE-atletiekbond ontslagen

De voormalige Marokkaanse kampioen Said Aouita is door de atletiekbond van de Verenigde Arabische Emiraten ontslagen als gevolg van de teleurstellende prestaties van Emirati...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team