Zoeken

Tanger stelt Spanje voor om Supercup te hosten

7 juli 2018 - 17:07 - Sport

Geschreven door Nawel Serdouni

De Spaanse Supercup zal dit jaar mogelijk in Tanger worden gespeeld. Dat is althans wat de Marokkaanse voetbalbond aan de Spaanse bond heeft voorgesteld.

De Spaanse voetbalbond heeft de informatie bevestigd en Marokko bedankt voor het voorstel om de volgende wedstrijd van de Supercopa in het Stadion van Tanger te houden.

In een verklaring stelt de RFEF tevens dat donderdag een meeting was gehouden met Barcelona en Sevilla om de datum en plaats van de wedstrijd te bespreken.

De Spaanse bond heeft voorgesteld om het duel op 12 augustus te organiseren en in één enkele wedstrijd in plaats van een heen- en terugwedstrijd. Barcelona is akkoord maar Sevilla wenst twee wedstrijden te behouden.

Lees meer

Barcelona wint Supercopa in Tanger (video)

De Spaanse Supercopa werd zondag in het Ibn Battuta stadion in Tanger gespeeld tussen Barcelona en Sevilla.

WK-2030: Marokko wil gezamenlijke kandidatuur met Spanje en Portugal

Marokko zal niet met Algerije en Tunesië, noch met andere Afrikaanse landen samenwerken voor het WK-2030. Het koninkrijk wenst het voetbaltoernooi met Spanje en Portugal te...

Supercopa-wedstrijd Barcelona Sevilla in Tanger live op Arryadia

Goed nieuw voor fans van Spaanse voetbal. Arryadia laat in een verklaring weten dat de zender de wedstrijd tussen Barcelona en Sevilla op 12 augustus in Tanger, live zal uitzenden.

Supercopa Tanger: kinderen proberen onder bus Sevilla FC te emigreren (foto)

De Marokkaanse politie heeft meerdere kinderen ontdekt onder de bus van Sevilla FC. De Spaanse club verloor zondagavond in Tanger de SuperCopa van Barcelona.

Marokko verbiedt "pro-Sahara" tifo tijdens Supercopa

Sport en politiek gaan niet samen. Dat kregen de Marokkaanse supporters van Barcelona zondag te horen tijden de Supercopa wedstrijd in Tanger.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team