24 december 2019 - 10:14 - Marokko
Fatima Maazi, Marokkaanse schoonheidsspecialiste meer bekend als Oum Mouhab op sociale media, woonde met haar man en zoon in Saoedi-Arabië voordat ze beroemd werd met haar YouTube-kanaal.
In één van de filmpjes die Fatima Maazi op YouTube deelde, ziet men hoe ze zich verzet tijdens een verkeerscontrole in Marokko. Ze beschuldigde de Koninklijke gendarmerie zelfs van machtsmisbruik.
De jonge vrouw werd als gevolg daarvan gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen in de Oukacha gevangenis in Casablanca. Ze wordt er sinds 11 november vastgehouden.
Fatima Maazi werd enkele dagen geleden door de rechtbank van eerste aanleg in Casablanca tot twee maanden gevangenisstraf en een boete veroordeeld voor verzet en laster tegen de veiligheidsdiensten.
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop