Marokkaanse vlag verbrand in Turkije (video)
Een video van een man die de Marokkaanse vlag in brand steekt in een hotel in het Turkse Istanboel, zorgt voor veel ophef in Marokko.
- Marokko
Salar de Uyuni, één van de belangrijkste toeristische trekpleisters van Zuid-Amerika, is een enorme zoutwoestijn gelegen op het hoogland van Zuidwest-Bolivia. Een van de tradities ginder is er een vlag van je land te planten. En sinds kort staat er ook een vlag van Marokko.
De jonge Marokkaanse vlogger Taha Essou had met zijn vrienden het briljante idee om de Marokkaanse vlag in de Uyuni-zoutwoestijn te hangen. Het groepje zong naast de vlag het volkslied van Marokko en deelde daarvan een video op internet.
Lees meer
Een video van een man die de Marokkaanse vlag in brand steekt in een hotel in het Turkse Istanboel, zorgt voor veel ophef in Marokko.
Een Marokkaanse vlag werd maandagavond op een gigantisch scherm op een van de hoogste torens van Latijns-Amerika getoond.
Zoals elk jaar hebben meerdere Marokkaanse stranden de Blauwe vlag gekregen en zijn dus uitgeroepen tot properste stranden van het koninkrijk.
Samir Azzimani zal vrijdag de vlag van Marokko dragen tijdens de openingsceremonie van de Olympische winterspelen in Zuid-Korea.
De politie in Marrakech heeft een onderzoek gestart naar een Fransman die in Marokko woont, wegens het schenden van de Marokkaanse vlag.