7 juni 2012 - 09:34 - Marokko
Het computersysteem en de software licenties gebruikt door de HR-afdeling van het Marokkaanse ministerie van Gezondheid, zijn namaak-producten.
De gehackte Oracle software, gebruikt voor het personeelsbeheer en de examenwedstrijden, heeft het ministerie nochtans 3,2 miljoen dirham gekost, aldus bladi.net.
Het programma werd in 2009 geleverd door een IT-dienstverlener dat een contract van 5,2 miljoen dirham had ondertekend met het ministerie van Gezondheid.
Zonder het te weten (?) zou het ministerie al jaren gehackte software gebruiken van Derb Ghallef, het namaakparadijs van Casablanca.
Dit gebeurt volgens handelaren van de bekende markt niet altijd onbewust. Marokkaanse overheidsdiensten komen er volgens hen regelmatig hun inkopen doen.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd