7 juni 2012 - 09:34 - Marokko
Het computersysteem en de software licenties gebruikt door de HR-afdeling van het Marokkaanse ministerie van Gezondheid, zijn namaak-producten.
De gehackte Oracle software, gebruikt voor het personeelsbeheer en de examenwedstrijden, heeft het ministerie nochtans 3,2 miljoen dirham gekost, aldus bladi.net.
Het programma werd in 2009 geleverd door een IT-dienstverlener dat een contract van 5,2 miljoen dirham had ondertekend met het ministerie van Gezondheid.
Zonder het te weten (?) zou het ministerie al jaren gehackte software gebruiken van Derb Ghallef, het namaakparadijs van Casablanca.
Dit gebeurt volgens handelaren van de bekende markt niet altijd onbewust. Marokkaanse overheidsdiensten komen er volgens hen regelmatig hun inkopen doen.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko