9 juni 2012 - 18:06 - Marokko
Twee mannen en een meisje zijn zaterdagochtend gedood in de instorting van een huis in de medina van Casablanca, volgens een voorlopige balans van de lokale overheden.
Vijf mensen raakten ook gewond bij de instorting van het huis te Derb Maïzi, dat al een tijdje op instorten stond.
Afgelopen mei waren ook al vijf mensen omgekomen bij de instorting van een huis in Sidi Fateh, wijk van de oude medina van Casablanca.
Het incident had veel wind doen opwaaien in Marokko. Het bestuur had beloofd om snel te reageren door het creëren van een afdeling binnen het ministerie van Huisvesting, gewijd aan de controle van onbewoonbaar verklaarde woningen.
In Marokko wonen 144.000 gezinnen in huizen die dreigen in te storten, en 242.000 in huizen die gebouwd zijn zonder vergunning.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project