9 april 2020 - 21:20 - Wereld
De Marokkaanse autoriteiten hebben dinsdag vier jonge Marokkanen gearresteerd die al zwemmend naar Marokko waren teruggekeerd.
Een vijfde jonge migrant werd door de Spaanse Guardia civil gearresteerd. Dat bericht het Spaans persagentschap EFE.
Het groepje had besloten om dinsdag rond 3 uur ’s nachts, al zwemmend vanuit Sebta naar Marokko terug te keren.
Vier van de vijf jongemannen wisten van het strand van Tarajal naar het strand van Fnideq te zwemmen. Daar werden ze door de politie aangehouden. Alle vier werden op het coronavirus getest.
Het is niet de eerste keer dat Marokkaanse migranten al zwemmend naar Marokko terugkeren sinds de sluiting van de grenzen vanwege de coronavirus epidemie. In totaal keerden negen Marokkanen op dezelfde wijze terug naar het koninkrijk.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren
Gedwongen tot huwelijk in Marokko, daarna tot seks: Ariane’s strijd