7 oktober 2021 - 16:30 - Sport
De spelers van het Marokkaans elftal willen de terugkeer van hun teamgenoten Hakim Ziyech en Noussair Mazraoui voor de komende kwalificatiewedstrijden voor het WK-2022.
Achraf Hakimi en zijn collega’s proberen de spanningen tussen bondscoach Vahid Halilhodzic en de twee Marokkaanse internationals te verminderen. Ze hopen door te bemiddelen, een terugkeer van Ziyech en Mazraoui te verkrijgen voor de volgende duels.
Lees ook: Halilhodzic wil Ziyech niet meer in Marokkaans elftal
Al Akhbar bericht dat de spelers ook aan de Marokkaanse voetbalbond FRMF hebben gevraagd om maatregelen te nemen zodat Ziyech en Mazraoui kunnen terugkeren in het nationaal elftal, dat op weg is om zich voor het WK-2022 te kwalificeren.
Meerdere ontmoetingen staan volgens het blad in de komende dagen gepland om een oplossing te vinden voor deze situatie. Ook voormalige Atlas Leeuw Khalid Sinouh, vroeg via een interview met Nederlandse media, aan bondscoach Halilhodzic om het conflict te beëindigen, net zoals zijn voorganger, Hervé Renard, met Hakim Ziyech had gedaan.
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Geen schaduw, wel palmbomen: kritiek in Marokko
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg