Doodstraf voor moordenaar Adnane Bouchouf
Woensdagochtend heeft de strafkamer van het gerechtshof van Tanger de hoofdverdachte van de moord op Adnane Bouchouf ter dood veroordeeld.
- Marokko
De Marokkaanse ondernemer en ingenieur Anis Kirama heeft een t-shirt ontworpen om kinderontvoeringen tegen te gaan. Het t-shirt heeft een ingebouwde microfoon en verschillende detectoren.
De afgelopen tijd worden in Marokko steeds meer meldingen gedaan van kinderontvoeringen. De ontvoeringszaak van de elfjarige Adnane in Tanger heeft Marokko geschokt. Voor de ingenieur was de moordzaak een aanleiding om het t-shirt te ontwerpen. In samenwerking met kinderartsen heeft hij het kledingstuk ontworpen.
Zo zijn er sensoren aangebracht die de hartslag en lichaamstemperatuur van het kind kunnen opmeten. Ook zijn er telefoonnummers van familieleden opgeslagen. De ingebouwde microfoon stuurt dan omgevingsgeluiden naar de opgeslagen telefoonnummers.
De moord op Adnane heeft Kirama doen besluiten om iets te ontwerpen die ontvoeringen kan helpen voorkomen of dat de kinderen makkelijker kunnen worden opgespoord. Het t-shirt zal in 2021 beschikbaar zijn.
Lees meer
Woensdagochtend heeft de strafkamer van het gerechtshof van Tanger de hoofdverdachte van de moord op Adnane Bouchouf ter dood veroordeeld.
De verdachte van de moord op Adnane is in hongerstaking gegaan. Drie maanden geleden is de man opgepakt. Hij wordt sindsdien vastgehouden in een lokale gevangenis van Tanger.
Opnieuw is de rechtszaak van de moord op Adnane in Tanger uitgesteld tot 29 december op verzoek van de verdediging.
Het nieuw shirt van het Marokkaans elftal is afgelopen vrijdag op sociale media onthuld. De sportautoriteiten weigeren voorlopig de echtheid van de foto’s te bevestigen.
De strafkamer van het gerechtshof van Tanger heeft dinsdag het proces tegen de vermeende moordenaar van de 11-jarige Adnane uitgesteld tot een latere datum bij gebrek aan...