1 september 2022 - 21:00 - Sport
Het Marokkaanse elftal van lokale spelers bestaat niet meer. De voorzitter van de Marokkaanse Voetbalbond (FRMF), Faouzi Lakjaa, heeft woensdag tijdens een persconferentie de ontbinding ervan aangekondigd.
"De laatste bijeenkomst van het nationale team van plaatselijke spelers vond plaats in Oostenrijk," zei de voorzitter van de FRMF op de persconferentie.
Lees ook: Officieel: Walid Regragui nieuwe bondscoach van Marokko (video)
Walid Regragui werd bij deze gelegenheid ook voorgesteld als de nieuwe coach van de Atlas Leeuwen. De voorzitter legde uit dat Houcine Ammouta, die tot dan toe verantwoordelijk was geweest voor de lokale selectie, naar Wydad Casablanca was teruggekeerd. Daarom was de ontbinding van dit team volkomen terecht, aldus Lekjaa.
Lees ook: Marokko behoudt titel African Nations Championship
Op het volgende African Championship of Nations, dat in 2023 in Algerije zal worden gehouden, zal Marokko door de U-23 nationale ploeg worden vertegenwoordigd. Het is dezelfde selectie die zich voorbereidt op de Afrika Cup in deze categorie, die in 2023 in Marokko zal worden gehouden. Deze selectie zal zich ook trachten te plaatsen voor de volgende Olympische Spelen in Parijs in 2024.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Ihattaren veroordeeld voor mishandeling ex-vriendin
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Youssef En-Nesyri ontvangt droombod uit Saoedi-Arabië
Azzedine Ounahi weigert grote club
Marokkaanse trots: Achraf Hakimi op koers voor uitzonderlijke prijs