25 april 2014 - 20:34 - Marokko
Een team van zeven Marokkaanse chirurgen aan het Universitair Ziekenhuis van Fez, zijn erin geslaagd het geslacht van een 35-jarige man terug te hechten. De gevoeligheid en functie zullen zelfs geleidelijk aan volledig worden hersteld.
Het slachtoffer werd in 2012 aangevallen door een man met een mes, die 3 cm van zijn penis had afgesneden. Omdat de amputatie niet compleet was kon het geslacht volledig worden hersteld meldt Case of Medical Reports.
De operatie duurde ruim 6 uur. Het medisch team hechte de penis terug en toonde aan dat "zelfs zonder het volledig herstel van de bloedvaten, uitstekende postoperatieve resultaten kunnen worden verkregen".
Het lukte de dokters namelijk niet om microchirurgie uit te voeren en elk bloedvat te herstellen. Desondanks werden "het uiterlijk en de functies van de penis hersteld", aldus de chirurgen aan Sciences et Avenir.
Marokkaan komt om bij tragisch ongeval in Spanje, gezin zwaargewond
Marokko koopt Israëlische drones met bereik van 1000 km
Hakim Ziyech moet kiezen
Nieuwe generatie klopt aan bij Walid Regragui
Restaurant Jamel Debbouze schrapt Israëlische wijnen na boycot
Marokkaanse dirham presteert beter dan euro
Marokko koopt Israëlische drones met bereik van 1000 km
Zomerklapper voor Marokko: 1,8 miljoen landgenoten keren terug
Franse politie: "Gestolen auto’s verdwijnen in Marokko"
Superspionnen Marokko boeken hit na hit, jaloerse diensten verzinnen oorlog
Marokko’s stille crisis: psychisch zieke zwervers
Vueling opent nieuwe rechtstreekse vlucht naar Marokko
Moeder van drie ontvoerd, gemarteld en in bos gedumpt in Marokko
Illegale aanbouw in Tanger onmiddellijk gesloopt