Zoeken

Marokkaanse blauwhelm in Ivoorkust omgekomen

15 november 2015 - 20:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Marokkaanse blauwhelm van de VN-missie ONUCI in Ivoorkust is afgelopen vrijdag bij een verkeersongeval omgekomen.

Korporaal Driss Zarrik overleed tijdens een escortmissie in Danane laat de ONUCI in een verklaring weten. De vrachtwagen die hij bestuurde raakte van de weg door een technisch defect.

De 41-jarige militair was in mei 2015 naar Ivoorkust gestuurd. Hij was getrouwd en vader van twee kinderen.

Sinds het begin van de VN-missie in Ivoorkust in april 2004 kwamen een honderdtal Marokkaanse blauwhelmen om het leven.

Lees meer

Dode en gewonde bij instorting muur in Fez

Bij het instorten van een muur in het Marokkaanse Fez is donderdag een 45-jarige man omgekomen. Een tweede man raakte ernstig gewond.

Achttien dromedarissen sterven bij verkeersongeval in Marokko

Bij een verkeersongeval in het zuid-Marokkaanse Bouizakarne, regio Guelmim, zijn donderdagavond achttien dromedarissen omgekomen.

Aanslagen Parijs: wie is de omgekomen Marokkaan Mohamed Amine Benmbarek?

De Marokkaanse man die tijdens de dodelijke aanslagen in Parijs is omgekomen is de 28-jarige Mohamed Amine Benmbarek.

Marokkaanse blauwhelm verdacht van seksuele misbruik

Het Marokkaans leger heeft een onderzoek ingesteld naar een blauwhelm die door de Verenigde Naties van seksuele misbruik wordt verdacht.

Marokkaanse Blauwhelm doodgeschoten in Centraal-Afrika

Een Marokkaanse Blauwhelm van de VN-vredesmissie Minusca in Centraal-Afrika is afgelopen zondag in Rafai doodgeschoten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team