Zoeken

Marokkaans elftal in Moskou aangekomen voor wedstrijd tegen Portugal

19 juni 2018 - 14:30 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Morgen speelt Marokko een beslissende wedstrijd tegen Portugal in Moskou. Het wordt waarschijnlijk de belangrijkste wedstrijd van de Atlas Leeuwen op het WK in Rusland.

Na een laatste training in het stadion van Chaika in Voronej zijn de Atlas Leeuwen gisterenavond in Moskou aangekomen voor hun tweede WK-duel tegen Portugal.

De wedstrijd zal in het Loujniki stadion om 13:00 uur Marokkaanse tijd (14:00 uur in Europa) worden gespeeld.

Marokko is laatste in groep B met 0 punten. Iran voert de groep aan met 3 punten terwijl Portugal en Spanje beiden 1 punt hebben. Verliezen de Atlas Leeuwen morgen tegen Portugal dan betekent dat het einde van het WK voor Marokko.

Lees meer

Nordin Amrabat mist mogelijk wedstrijd tegen Spanje

Na tegen het advies van de artsen in aan de wedstrijd tegen Portugal te hebben deelgenomen, zal Nordin Amrabat mogelijk de wedstrijd van maandag tegen Spanje missen.

Turkse scheidsrechter voor WK-wedstrijd Marokko-Iran

Marokko speelt vandaag een eerste wedstrijd op het WK-2018 in Rusland tegen Iran. De FIFA heeft voor de wedstrijd de Turkse scheidsrechter Cuneyt Chakir aangesteld.

Marokkaans elftal in Kaliningrad aangekomen voor wedstrijd tegen Spanje

De Leeuwen van de Atlas zijn zaterdag in Kaliningrad aangekomen waar ze hun derde een laatste WK-wedstrijd tegen Spanje zullen spelen.

WK-2018: Marokko-Spanje vandaag

Marokko speelt vandaag een laatste wedstrijd op het wereldkampioenschap voetbal in Rusland tegen Spanje.

WK-2018: Marokko - Portugal vandaag

Marokko speelt vandaag, woensdag 20 juni, een beslissende wedstrijd tegen Portugal op het wereldkampioenschap voetbal in Rusland.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team