Marokkaans elftal in Moskou aangekomen voor wedstrijd tegen Portugal
Morgen speelt Marokko een beslissende wedstrijd tegen Portugal in Moskou. Het wordt waarschijnlijk de belangrijkste wedstrijd van de Atlas Leeuwen op het WK in Rusland.
12 juni 2018 - 15:30 - Sport
De officiële foto van de Leeuwen van de Atlas werd maandag door de Marokkaanse voetbalbond onthuld.
De foto werd maandagochtend net voor een training in het Russische Voronej waar het Marokkaans elftal verblijft genomen.
Bondscoach Hervé Renard en zijn spelers kwamen zondag in Rusland aan. Het elftal speelt op vrijdag 15 juni een eerste WK-duel tegen Iran in Sint Petersburg. Op 20 juni staat een wedstrijd tegen Portugal in het Loujniki stadion in Moskou gepland en op 25 juni tegen Spanje in het stadion van Kaliningrad.
Lees meer
Morgen speelt Marokko een beslissende wedstrijd tegen Portugal in Moskou. Het wordt waarschijnlijk de belangrijkste wedstrijd van de Atlas Leeuwen op het WK in Rusland.
De Leeuwen van de Atlas zijn zondag in Rusland aangekomen om aan het wereldkampioenschap voetbal deel te nemen.
De Leeuwen van de Atlas zijn zaterdag in Kaliningrad aangekomen waar ze hun derde een laatste WK-wedstrijd tegen Spanje zullen spelen.
De Leeuwen van de Atlas worden vandaag in Rusland verwacht, waar ze vanaf volgende week aan het wereldkampioenschap voetbal zullen deelnemen.
Het Marokkaans elftal speelt morgen, vrijdag 15 juni, een eerste wedstrijd tegen Iran voor het wereldkampioenschap voetbal 2018 in Rusland.