WK-Rusland: in dit hotel verblijft het Marokkaans elftal (foto’s)
De Leeuwen van de Atlas worden vandaag in Rusland verwacht, waar ze vanaf volgende week aan het wereldkampioenschap voetbal zullen deelnemen.
24 juni 2018 - 13:20 - Sport
De Leeuwen van de Atlas zijn zaterdag in Kaliningrad aangekomen waar ze hun derde een laatste WK-wedstrijd tegen Spanje zullen spelen.
De spelers van het Marokkaans elftal zullen vandaag om 17:00 uur in het Lokomotiv stadion trainen. De oefensessie was oorspronkelijk in het stadion van Kaliningrad gepland. De FIFA waarschuwde het elftal echter dat het stadion onbruikbaar was door de regen.
Marokko en Spanje spelen maandag om 19:00 uur Marokkaanse tijd (20 uur in Europa), tegen elkaar. Het Marokkaanse elftal is reeds uitgeschakeld op het WK. Toch wordt verwacht dat de Atlas Leeuwen net zo goed zullen presteren als tegen Portugal, om toch enkele punten binnen te halen. Voor Spanje is de wedstrijd beslissend.
Lees meer
De Leeuwen van de Atlas worden vandaag in Rusland verwacht, waar ze vanaf volgende week aan het wereldkampioenschap voetbal zullen deelnemen.
Na tegen het advies van de artsen in aan de wedstrijd tegen Portugal te hebben deelgenomen, zal Nordin Amrabat mogelijk de wedstrijd van maandag tegen Spanje missen.
De Leeuwen van de Atlas trainen sinds donderdag hard om zich voor te bereiden op de wedstrijd tegen Spanje op 25 juni.
Youssef Ait Bennasser wordt vanavond niet opgesteld tegen Spanje op het WK. De speler heeft Rusland reeds verlaten.
Morgen speelt Marokko een beslissende wedstrijd tegen Portugal in Moskou. Het wordt waarschijnlijk de belangrijkste wedstrijd van de Atlas Leeuwen op het WK in Rusland.