24 juni 2018 - 13:20 - Sport
De Leeuwen van de Atlas zijn zaterdag in Kaliningrad aangekomen waar ze hun derde een laatste WK-wedstrijd tegen Spanje zullen spelen.
De spelers van het Marokkaans elftal zullen vandaag om 17:00 uur in het Lokomotiv stadion trainen. De oefensessie was oorspronkelijk in het stadion van Kaliningrad gepland. De FIFA waarschuwde het elftal echter dat het stadion onbruikbaar was door de regen.
Marokko en Spanje spelen maandag om 19:00 uur Marokkaanse tijd (20 uur in Europa), tegen elkaar. Het Marokkaanse elftal is reeds uitgeschakeld op het WK. Toch wordt verwacht dat de Atlas Leeuwen net zo goed zullen presteren als tegen Portugal, om toch enkele punten binnen te halen. Voor Spanje is de wedstrijd beslissend.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko