Algerijnse migrant in auto uit Tanger gevonden
De Spaanse politie heeft in de haven van Algeciras een Algerijnse migrant in een auto afkomstig uit Tanger gevonden.
16 augustus 2015 - 11:17 - Marokko
Spaanse politieagenten hebben woensdag bij de grens van Sebta een Congolese man in het dashboard van een auto gevonden. De Marokkaanse bestuurder werd gearresteerd.
Volgens persagentschap EFE had de 20-jarige Marokkaan zijn auto zo laten aanpassen dat de migrant zich gemakkelijk in het dashboard kon verstoppen.
De Spaanse autoriteiten waren enkele minuten eerder door de Marokkaanse politie gewaarschuwd over het vreemd gedrag va de bestuurder. De agenten besloten daarop de auto te controleren.
De bestuurder werd aangeklaagd voor hulp bij illegale immigratie en in voorlopige hechtenis genomen. Volgens bronnen van EFE betalen migranten gemiddeld 6000 euro om Spanje te worden binnengesmokkeld.
Lees meer
De Spaanse politie heeft in de haven van Algeciras een Algerijnse migrant in een auto afkomstig uit Tanger gevonden.
De Spaanse politie heeft donderdag in de haven van Algeciras meerdere kilo’s hasj gevonden in potten vol olijven.
De Spaanse politie heeft maandag bij de grens van Sebta een Marokkaanse vrouw in de kofferbak van een auto gevonden. De bestuurder van de auto is een Portugese man.
De Spaanse politie heeft maandag een Marokkaanse man gearresteerd die een migrant in de dashboard van zijn auto Sebta probeerden binnen te smokkelen.
Bij een routinecontrole bij de grens van Sebta heeft de Marokkaanse douane in de nacht van zondag op maandag een bedrag van 121.350 euro aan contant geld onderschept.