27 april 2021 - 13:00 - Wereld
Een man van Marokkaanse afkomst is in Spanje gearresteerd op verdenking van de moord op zes leden van zijn familie. Hij is aangehouden op grond van een internationaal arrestatiebevel dat door de Marokkaanse autoriteiten tegen hem was uitgevaardigd.
In een verklaring meldt de Spaanse politie dat ze de man op zondag 25 april hebben gearresteerd op beschuldiging van betrokkenheid bij de februari-moorden op zijn broer, schoonzus, hun twee volwassen kinderen en twee kleinkinderen in Salé. De verdachte woonde vele jaren in Castellon, in het oosten van het land.
De politie zegt dat de Marokkaanse man vóór de zesdubbele moord herhaaldelijk zijn familieleden met de dood had bedreigd naar aanleiding van een geschil over de erfenis van een stuk grond.
De man ging afgelopen februari over tot actie. De zes slachtoffers "werden in hun slaap neergestoken en hun huizen werden opzettelijk in brand gestoken, met hun dood tot gevolg.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning