30 maart 2023 - 15:00 - Marokkanen in het buitenland
De ambassade van Marokko in Qatar heeft het overlijden van een Marokkaanse staatsburger bevestigd na de instorting van een vier verdiepingen tellend gebouw vorige week in de wijk Bin Durham in Doha.
Het Qatarese ministerie van Binnenlandse Zaken verklaarde dat reddingsteams zeven overlevenden uit het puin hadden gered. De Marokkaanse man is het enige dodelijke slachtoffer. Hij bevond zich in het gebouw op het moment van de instorting.
Lees ook: Marokkaanse bouwvakker zwaar gewond na instorting op Canarische Eilanden
Er is geen directe verklaring gegeven voor de instorting van het gebouw. Er werden wel onderhoudswerken uitgevoerd aan het pand toen de instorting gebeurde volgens lokale autoriteiten. Een onderzoek is aan gang. Daarbij zal worden gecontroleerd of het bedrijf dat de werken uitvoerde, de nodige vergunningen had.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko wil Marokkaanse diaspora terughalen
Marokkaanse bakker breekt wereldrecord
Fiscus Marokko richt pijlen op vermogende Marokkanen in het buitenland
Koning Mohammed VI’s initiatief voor de Marokkaanse diaspora komt moeizaam van de grond
Genève groeit: steeds meer Marokkanen
Marokkaan in Zwitserland terecht voor ’ontvoering’ zoon
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Havens Marokko en Spanje draaien overuren door Marokkaanse diaspora