Frankrijk: man loopt Marokkaans consulaat binnen en valt ambtenaren aan
Twee ambtenaren van het consulaat van Marokko in Lille, in het noorden van Frankrijk, zijn dinsdag door een woedende bezoeker aangevallen.
- Wereld
Een Marokkaanse man heeft op de luchthaven van Boryspil in Oekraïne een agent aangevallen toen die hem de toegang tot het land weigerde.
Volgens het Oekraïense persagentschap Unian was de Marokkaan met een vlucht vanuit Istanboel aangekomen. Hij verklaarde bij zijn aankomst dat hij in Oekraïne werd verwacht voor een uitwisselingsprogramma en Engels en een andere taal aan kinderen kwam onderwijzen.
Maar de man bleek weinig kennis te hebben van het Engels. Hij kon ook niet bewijzen dat hij genoeg geld had om de duur van zijn verblijf in Oekraïne te financieren. Na een lange ondervraging besloot de grenspolitie hem de toegang tot het land te weigeren.
De man reageerde woedend en probeerde één van de agenten aan te vallen alvorens te worden gearresteerd.
Lees meer
Twee ambtenaren van het consulaat van Marokko in Lille, in het noorden van Frankrijk, zijn dinsdag door een woedende bezoeker aangevallen.
Een agent van de Guardia Civil is in Spanje tot 14 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een Marokkaan in 2016.
Drie Marokkaanse hip-hop dansers hebben niet aan een dansbattle in Nederland kunnen deelnemen ondanks dat ze een geldig visum hadden. De drie twintigers werden vijf dagen in een...
Een 30-jarige Marokkaan is eerder deze week op eigen vraag door de politie van Rimini in Italië op een vlucht naar Marokko gezet.
Een jonge Marokkaan is erin geslaagd om illegaal Italië binnen te komen door aan een douanecontrole op de luchthaven Milaan-Malpensa te ontsnappen.