Zoeken

Marokkaan bij meest gezochte criminelen in Spanje

- Wereld

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een Marokkaanse man behoort tot de meest gezochte criminelen in Spanje. De lijst werd eerder deze week door de Guardia civil vrijgegeven.

Hicham Douh is afkomstig uit Casablanca en wordt als "zeer gevaarlijk" beschouwd door de Spaanse autoriteiten.

De 45-jarige verdachte wordt van de moord op de Boloviaanse Rilma Liliana in juni 2015 op het eiland Ibiza verdacht. Sinds die dag is Douh onvindbaar.

Hicham Douh zou onmiddellijk na de moord Spanje hebben verlaten en zich een tijd lang bij zijn ouders in Marokko schuil hebben gehouden. Hij zou vervolgens naar Iran of Syrië zijn vertrokken.

Veertien mensen, waaronder één vrouw, staan op de lijst van meest gezochte criminelen in Spanje.

Lees meer

Dubai, keuze schuilplaats voor Marokkaanse criminelen?

Enkele weken na de arrestatie van Mocro-maffialeider Ridouan Taghi heeft de politie in Dubai een andere Marokkaanse crimineel opgepakt die al jaren gezocht werd.

Islamitische begrafenissen verboden door coronavirus in Spanje

Spanje heeft besloten om islamitische en andere religieuze begrafenissen te verbieden zolang de coronavirusepidemie woedt.

Mohammed in top drie meest populaire voornamen in Zweden

Mohammed was vorig jaar respectievelijk de tweede en derde meest gegeven jongensnaam in de Zweedse steden Göteborg en Malmö.

Meest gezochte crimineel van Spanje bevindt zich mogelijk in Marokko

De Spaanse politie is in mei een campagne gestart om de tien meest gezochte voortvluchtige criminelen op nationaal en internationaal niveau op te pakken. Ze worden onder meer...

Moordenaar Marokkaanse vrouw in Spanje gearresteerd

Mohamed Barbari is vier maanden na de moord op zijn Marokkaanse vrouw in Italië, door de Guardia civil in Spanje gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team