Zoeken

Moordenaar Marokkaanse vrouw in Spanje gearresteerd

- Wereld

Geschreven door Nawel Serdouni

Mohamed Barbari is vier maanden na de moord op zijn Marokkaanse vrouw in Italië, door de Guardia civil in Spanje gearresteerd.

Het slachtoffer, Samira El Attar, werd in oktober vorig jaar als vermist opgegeven in Padova. Ze verdween na haar dochtertje van 4 jaar op school te hebben afgezet.

Het lichaam van de 43-jarige Marokkaanse werd een maand later op een strand in Rovigo gevonden. Persoonlijke spullen van de vrouw werden nabij haar huis teruggevonden.

De echtgenoot van Samira El Attar was onmiddellijk hoofdverdachte. Hij werd eerst van ontvoering verdacht en werd intussen aangeklaagd voor moord.

Barbari vluchtte het land uit. De veertiger werd voor het laatst op een fiets nabij het huis van het slachtoffer gezien. Hij werd vorige week in Spanje teruggevonden en aangehouden.

Lees meer

Marokkaan dood aangetroffen in verlaten woning in Spanje

Een Marokkaanse man van 57 jaar is dood aangetroffen in een verlaten huis in Torremolinos, in het zuiden van Spanje.

Moordenaar Marokkaan die dochter wilde beschermen doet zelfmoordpoging in Franse cel

De moordenaar van Mustapha, een 44-jarige Marokkaan die in Frankrijk was vermoord omdat hij zijn dochter wilde beschermen, heeft een zelfmoordpoging gedaan en ligt in kritieke...

Italië: Marokkaan riskeert levenslang voor moord op vrouw

Een Marokkaanse man staat momenteel terecht in het Italiaanse Padova. Hij wordt van de moord op zijn vrouw en het in zee dumpen van haar lichaam verdacht.

Italië: lichaam vermiste Marokkaanse op strand gevonden

Het lichaam van een vrouw werd maandag op het strand van Aprilia in de regio van Rovigo in Italië gevonden.

Italië: gescheiden Marokkaanse door ex-man ontvoerd en gefolterd

Een Marokkaanse vrouw die in het Italiaanse Bologna verblijft, is door haar ex-man zwaar mishandeld en seksueel misbruikt. De dader werd eerder deze maand gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team