2 augustus 2023 , 18:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
Manchester United is vastbesloten om de Marokkaanse international Sofyan Amrabat te contracteren en is daarvoor bereid om een aantrekkelijk bod te doen aan Fiorentina. Maar de Red Devils worden geconfronteerd met felle concurrentie van een Saoedische club.
De Engelse club zou op het punt staan om de middenvelder van Fiorentina te contracteren voor 26 miljoen pond. Dat is echter zonder rekening te houden met de concurrentie van Al-Ahli, schrijft de Franse krant L’Équipe. De club uit de Saoedische Liga, dat op zoek is naar nieuwe spelers om het team te versterken, zou de Red Devils kunnen overtroeven. Deze zomer heeft Al-Ahli al een indrukwekkende aanvalstrio gecontracteerd bestaande uit Roberto Firmino, Riyad Mahrez en Allan Saint-Maximin.
Lees ook: Sofyan Amrabat: Barça of niets
Als sleutelspeler voor zowel Fiorentina als het Marokkaanse elftal vorig seizoen, zou Sofyan Amrabat van grote waarde kunnen zijn voor beide clubs. Wie van Manchester en Al-Ahli zal de leiding van Fiorentina kunnen overtuigen? De Italiaanse club vraagt 30 miljoen euro om de 26-jarige speler te laten vertrekken.
Spanje stelt ruziemakers op vlucht Marokko-Istanbul ultimatum
Marokko maakt zich op voor beladen finale tegen Jordanië
Lof voor Marokko’s wetgeving, zorgen over witwassen nemen af
Tanger Med staat op springen: uitbreiding moet nu!
Gevaarlijke dievenbende opgerold in Canada, wagens in Marokko gevonden
Marokko wint Afrika Cup volgens supercomputer
Marokko maakt zich op voor beladen finale tegen Jordanië
Marokko wint Afrika Cup volgens supercomputer
Zwarte lijst Marokko: vuvuzela’s, eten en roken verboden op Afrika Cup
Miljardeninvestering en koninklijke druk: falen geen optie voor Atlas Leeuwen
Marokko transformeert Afrika Cup: ongekende luxe en tv-show
Marouane Fellaini verrast iedereen met comeback
Marktwaarde Azzedine Ounahi explodeert na doorbraak in Spanje, concrete interesse topclubs
Marokko onder druk: 37 miljoen fans eisen beker