Auto valt van klif in zee in Marokko, drie doden
Drie mensen zijn in het Marokkaanse Safi verdronken nadat hun auto van een klif in zee was gevallen nabij de oude toren Borj Nador.
1 oktober 2015 - 14:30 - Marokko
In het zuid-Marokkaanse Tiznit is maandag een man omgekomen toen hij tijdens stormweer met zijn auto een brug over de Oued Ait Mbark probeerde over te steken.
Volgens lokale media kon zijn familie op tijd uit de auto stappen. Het slachtoffer werd echter door het water meegesleurd en verdronk.
Hanane Abdaoui, voorzitster van de landelijke gemeente Tinzi, en Ali Brouar, vice-voorzitter van dezelfde gemeente, dreigden op dezelfde manier om te komen. Hun auto werd door de woeste rivier weggespoeld. Het lukte hen gelukkig het voertuig op tijd te verlaten.
Lees meer
Drie mensen zijn in het Marokkaanse Safi verdronken nadat hun auto van een klif in zee was gevallen nabij de oude toren Borj Nador.
Drie vrouwen en twee meisjes zijn sinds maandag vermist. Zij verdwenen tijdens de overstroming van de Oued Alfet in de regio van Azilal.
Een 27-jarige Marokkaan is zondag in de kofferbak van de auto van zijn broer op een ferry naar Spanje overleden.
Maandagavond zijn zes mensen omgekomen toen hun auto in een kanaal belandde in Boughriba, in de regio van Berkane.
Een meisje van 9 jaar is woensdag in de oued Ighanimen in de provincie Taroudant verdronken als gevolg van de hevige regenval van de afgelopen dagen in de regio.