Zes doden na auto te water in Berkane
Maandagavond zijn zes mensen omgekomen toen hun auto in een kanaal belandde in Boughriba, in de regio van Berkane.
13 september 2015 - 20:30 - Marokko
Drie mensen zijn in het Marokkaanse Safi verdronken nadat hun auto van een klif in zee was gevallen nabij de oude toren Borj Nador.
Wandelaars zagen de auto in het water en belden de hulpdiensten. Bij hun aankomst was het echter al te laat en waren de drie inzittenden verdronken.
De drie lichamen werden naar het mortuarium van het Mohammed VI ziekenhuis in Safi gebracht waar ze aan een forensisch onderzoek zullen worden onderworpen.
De hoge klif is een populaire plek in Safi, waar mensen met de auto komen om de zee te bewonderen. De politie doet nader onderzoek naar het ongeval.
Lees meer
Maandagavond zijn zes mensen omgekomen toen hun auto in een kanaal belandde in Boughriba, in de regio van Berkane.
Bij een verkeersongeval met een ambulance op de weg tussen Beni Mellal en Tagleft vielen woensdag drie doden en twee zwaargewonden.
Op avontuur staat geen leeftijd! Een oude vrouw is vorige week onder het gejuich van zwemmers van een metershoge klif in zee gesprongen in het Marokkaanse Agadir. Video!
Een politieman is dinsdag bij het Achakar strand in Tanger verdronken. Hij overleed op weg naar het ziekenhuis
In de haven van Safi is maandag een jongen verdronken toen een motorboot waar hij in zat omsloeg.