Zoeken

Marokkaan door trein aangereden in Spanje

3 december 2015 - 17:00 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Een man van Marokkaanse afkomst is dinsdag overleden na een aanrijding met een trein in het zuiden van Spanje. Het slachtoffer had op een spoorwegovergang het rood licht genegeerd.

De treinbestuurder vertelde aan de media dat hij een auto op het spoor had gezien. Hij toeterde herhaaldelijk en probeerde tevergeefs op tijd te stoppen. Hij zag dat de auto probeerde weg te komen, maar dat lukte niet op tijd.

De trein tussen Murcia en Águilas reed 140 km/uur. De auto belandde door de harde schok ruim honderd meter verder. Het 32-jarige slachtoffer werd uit de auto geslingerd en was op slag dood.

Bij het ongeval raakten nog zes mensen gewond. Een wagon ontspoorde door de schok. In de afgelopen jaren kwamen een twaalftal mensen om op dezelfde spoorlijn.

Lees meer

Ambassadeur van Marokko in Azerbeidzjan slachtoffer verkeersongeval

De ambassadeur van Marokko in Azerbeidzjan is in de nacht van zondag op maandag bij een verkeersongeval betrokken geraakt. Hami Hassan raakte licht gewond.

Vrouw overleden bij aanrijding met trein in Nador

Een vrouw is dinsdag omgekomen na door een trein te zijn aangereden in de gemeente Taourat Nboussta, in de regio van Nador.

Italië: zwangere Marokkaanse belandt onder trein

Een 19-jarige Marokkaanse is zondagnamiddag overleden na door een trein te zijn gegrepen in het Italiaanse Pontedera.

Marokkaan met opzet doodgereden in Spanje

Een jonge Marokkaan is zondag met opzet doodgereden nabij Alicante, in het zuiden van Spanje.

Man door trein aangereden in Tanger

Een 70-jarige man is zaterdagochtend overleden na door een trein te zijn aangereden bij het station van Mghogha in Tanger.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team