28 januari 2023 , 19:00 - Saïd A. - Sport
Sofyan Amrabat schitterde op het WK 2022 in Qatar. Deze winter zal de transfer van de middenvelder van Fiorentina echter niet doorgaan. Hij zal bij zijn club blijven, tenzij er een verrassende wending komt.
Er komt geen transfer voor Sofyan Amrabat in januari. Hoewel de Marokkaanse international bij meerdere clubs zoals Liverpool, Sevilla FC en Atlético Madrid in het vizier staat, heeft hij besloten om tot het einde van volgend seizoen in de Serie A te blijven, meldt Calciomercato. Er wordt aan toegevoegd dat hij zich nu uitsluitend zal focussen op het afwerken van het seizoen bij La Viola alvorens over zijn toekomst na te denken.
Lees ook: Atlético Madrid wil Sofyan Amrabat niet meer contracteren
Rocco Commisso, eigenaar van Fiorentina, eiste 40 miljoen euro om zijn kampioen in de winter te laten vertrekken. Dit bedrag zet een rem op de transfer van de Marokkaanse international. Zijn contract bij de Italianen loopt tot de zomer van 2024. Liverpool FC staat in pole position om de Atlas Leeuw te tekenen, maar heeft de Italiaanse club niet kunnen overtuigen.
Stilte voor de storm bij Marokkaans elftal? FRMF zwijgt
Marokko rekent voortvluchtige drugscrimineel in voor Interpol
Proces "kleine martelaartje van de A10" Inass na 40 jaar eindelijk gepland
Bloedige afrekening in Nador: man in auto doodgeschoten
Buitenlanders pompen miljarden in Marokkaans vastgoed
Voetballer Moghreb Tetouan zwemt naar Spanje: "Alles voor een profcontract"
Stilte voor de storm bij Marokkaans elftal? FRMF zwijgt
Voetballer Moghreb Tetouan zwemt naar Spanje: "Alles voor een profcontract"
Bondscoach Nigeria na halve finale tegen Marokko: "Nog nooit zo’n wedstrijd meegemaakt!"
Jaouad Belmehdi zoekt rust in Marokko na zware knock-out
Azzedine Ounahi eindelijk ok
Ziyech onder vuur na emotionele reactie in CAF Confederation Cup
Wereld keek massaal mee naar Marokkaans succesverhaal
Juridisch schaakspel tussen Marokko en Senegal bereikt kookpunt