13 oktober 2021 - 15:14 - Marokko
Het lichaam van een jonge vrouw van rond de twintig jaar is in een waterput gevonden in de wijk El Haraouiyine in Casablanca. Het slachtoffer was al een drietal weken vermist.
Justitie heeft een onderzoek geopend na de vondst van het lichaam van de 23-jarige vrouw. De waterput ligt nabij een opslagplaats. Het slachtoffer werd vermoedelijk om het leven gebracht door een dertiger.
Lees ook: Lichaam gevonden in afvalcontainer in Khouribga
Aljarida24 bericht dat de vermeende dader de jonge vrouw zou hebben gewurgd en vervolgens haar lichaam in de waterput hebben gedumpt. Welke relatie de twee hadden is niet bekend.
De plaatselijke autoriteiten, de politie en de civiele bescherming werden ter plekke gestuurd. Het lichaam werd naar het forensisch instituut gebracht voor autopsie.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt